Ważny komunikat!

Szanowni Państwo,

ze względu na sytuację epidemiczną, w celu ograniczania szerzenia się zakażenia COVID-19, jesteśmy zmuszeni zawiesić pracę gabinetu stomatologicznego oraz zmienić tryb udzielania porad endokrynologiczno-andrologicznych od dnia 16 marca 2020 r. do 3 kwietnia 2020 r (zależnie od rozwoju sytuacji).

Stosując się do zaleceń European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC), rozporządzeń władz oraz wskazówek organizacji lekarskich, przyjęliśmy, iż ryzyko przeprowadzania zabiegów stomatologicznych (kontakt z materiałem biologicznym, mogącym zawierać wirusa; bliski dystans twarzy stomatologa od pacjenta; aerozol powstający podczas procedur stomatologicznych) jest w obecnej chwili nieakceptowalnie wysokie.

Z przykrością informujemy, że odwołujemy zaplanowane na najbliższe tygodnie konsultacje endokrynologiczno-andrologiczne w gabinecie. Pacjentów zainteresowanych tele-konsultacjami (telefon/ komunikator internetowy; z pełną możliwością wystawienia e-recepty) zapraszamy do kontaktu mailowego (endokrynologia@xmed.wroclaw.pl). Gdyby ta forma spotkała się z Państwa akceptacją – przekażemy szczegóły dotyczące ewentualnych rezerwacji.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Będziemy starali się informować o ew. zmianach poprzez stronę gabinetu (www.x-med.pl), portal Facebook (https://www.facebook.com/xmed.wroclaw) oraz telefonicznie.

Z wyrazami głębokiego szacunku

Małgorzata & Paweł Jóźków (x-med.pl)

Author Info

xmedendo

kom
Translate »