Zapraszam Państwa na konsultacje i leczenie do 26 lipca. W dniach: 27 lipca – 5 sierpnia oraz 13 – 25 sierpnia gabinet będzie nieczynny. Z góry przepraszam za ograniczenie możliwości kontaktu telefonicznego w tym okresie. Zachęcam do korzystania z formularza rejestracji wizyt (zakładka „Kontakt”) i ew. kontaktu mailowego. Życzę Wszystkim udanych urlopów i wakacji!
Wg raportu OECD Health Data Polacy korzystają z usług stomatologicznych relatywnie rzadko. Okazuje się, że zarówno grupy społeczne o wyższym jak i o niższym dochodzie znacznie odbiegają w tym zakresie od średniej dla krajów rozwiniętych. Warto pamiętać, że systematyczna kontrola stanu jamy ustnej co 6-12 miesięcy gwarantuje nam ochronę przed przykrymi niespodziankami (np. podczas długo wyczekiwanego urlopu). Nie […]
W dniach 23.01-1.02.2015 gabinet będzie nieczynny. Osoby zainteresowane umówieniem się na wizytę zapraszam do kontaktu mailowego.